SZKOLENIA

Zmiany w Fundacji

Chcemy Państwa poinformować, że w ostatnim czasie doszło do dwóch istotnych zmian w naszej Fundacji. Pierwsza ze zmian to nasz nowy adres. Aktualnie mieścimy się przy ul. Dworcowej 1, 45-940 Opole.Druga ważna zmiana to osoba Prezesa Zarządu. Jest nim teraz Małgorzata Łyko-Szczygieł. Gdyby ktoś chciał się skontaktować, to podajemy numer telefonu kontaktowego: 501 259 795.Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Sprawdź szczegóły »
zdjęcie kobieta na balkonie

Zmieniam swoje życie od wczoraj

„Zmieniam swoje życie od wczoraj” to wiodący program Fundacji VOX SALUTEM.Działamy na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którym nabyte lub wrodzoneograniczenia utrudniają codzienne funkcjonowanie. Mimo tego, że nie jesteśmy cudotwórcami, chcemy aby tym osobom żyło się lepiej niżdotychczas. Pomagamy w ramach możliwości osobom: Dlaczego zmieniam swoje życie od wczoraj?Mówiąc najprościej dlatego, że nie od jutra. Nie czekam, tylko od razu biorę się do działania.Jesteśmy złotymi medalistami w „dojuterstwie

Sprawdź szczegóły »
Shape

Szkolenia dla osób niepełnosprawnych

Szkolenia

Wiadomym jest, że często osoby niepełnosprawne żyją z poczuciem bezradności i brakiem pewności siebie. W Fundacji VOX SALUTEM chcemy stworzyć program szkoleniowy skoncentrowany na lepszym komunikowaniu się oraz rozwoju zainteresowań i umiejętności własnych tych osób.
Chcemy też szkolić osoby odpowiedzialne za współpracę z osobami niepełnosprawnymi w instytucjach oraz firmach. Wszystko to po to, aby osobom niepełnosprawnych żyło się łatwiej.