Zdrowie na kołach się Toczy

Czym zajmuje się fundacja w ramach programu Zdrowie na kołach się toczy?

Projekt „Zdrowie na kołach się toczy” powstał we współpracy z firmą GTV BUS.

To firma, która każdego dnia przewozi flotą składającą się z ponad 750 busów, autobusów i autokarów ponad 1 mln pasażerów rocznie. Kilkuset kierowców jeżdżących po całej Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii troszczy się o bezpieczeństwo przewożonych osób.

GTV BUS regularnie realizuje program szkolenia kierowców pod czujnym okiem, doświadczonego pilota rajdowego Macieja Wisławskiego. Odpowiednie postawy oraz umiejętność zachowania w sytuacjach kryzysowych wpływają na ciągłe podnoszenie bezpieczeństwa w transporcie osób.

Fundacja wraz z GTV BUS wspólnie biorą udział w akcjach promocyjnych, których celem jest ochrona zdrowia i promowanie bezpiecznego poruszania się na drodze.

Celem Fundacji Vox Salutem jest ochrona zdrowia oraz promowanie bezpiecznej jazdy poprzez pokazywanie prawidłowego zachowania na drodze, zarówno kierowców jak i pieszych,profilaktykę bezpiecznej jazdy wśród kierowców busów, autokarów oraz samochodów ciężarowych,
edukację dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach.

Obserwuj więcej na profilu Facebook oraz LinkedIn.